Dua Lipa publikon videoklipin e shumëpritur

Saturday, 02 November 2019 09:35

Këngëtarja e famshme, Dua Lipa me një postim në Instagram paralajmëroi një epokë të re dhe pastaj fshiu të gjitha postimet saj nga llogaria e saj personale.

Gjatë ditës se djeshme ajo publikoi versionin audio të këngës së saj të re të cilën mund ta gjeni në të gjitha platformat digjitale.

Ajo tashmë ka publikuar edhe videoklipin e këngës. Ylli duket fantastike me stilin e saj të flokëve të shumë përfolur.

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Plas arma/ Breshëri automatiku brenda një lokali, detajet

Aktualitet

Plas arma/ Breshëri automatiku brenda një lokali, detajet

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar brenda ambjenteve të një lokali në lagjen “Kushtrimi” në Vlorë. Për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, njëri prej të cilëve është...

Dopieta e Casemiros mund Sevillan, Reali merr kreun

Sport

Dopieta e Casemiros mund Sevillan, Reali merr kreun

Reali i Madridit ka marrë një fitore 2-1 mjaft të rëndësishme në shtëpi kundër Sevillas. Heroi i takimit ka qenë Casemiro i cili ka realizuar një dopietë. Braziliani fillimisht shënoi...

Media iraniane: Kutitë e zeza të avionit të rrëzuar do të dërgohen në Ukrainë

Globi

Media iraniane: Kutitë e zeza të avionit të rrëzuar do të dërgohen në Ukrainë

Dubai – Kutitë e zeza të avionit ukrainas që u rrëzua aksidentalisht nga forcat iraniane këtë muaj, do të dërgohen në Ukrainë,  bëri të ditur agjencia e lajmeve Tasnim të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!