Noçja e ‘Big Brother’ bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë një vajzë

Premte, 01 November 2019 21:11

Najada Konomi, ose e njohur ndryshe si Noçja e ‘Big Brother’ është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një vajzë por nuk dihet se kur ka lindur saktësisht.

Najada e ka mbajtur lajmin të fshehtë gjatë kësaj kohe, derisa vendosi që ta ndante me të gjithë përmes një postimi shumë të këndshëm në ‘Instagram’.

Ajo ka publikuar disa skica që tregojnë se si është jeta e një çifti nga lindja e fëmijës deri tek ditët e para të jetës së tij, ku prindërit përballen me situata të vështira.

“Momenti më i mirë”, ka shkruar Najada përkrah postimit të saj, duke treguar se ndihet e lumtur me jetën e re si nënë. Mesa duket ajo nuk ka dashur të tregoj foton e vajzës se saj të vogël.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pamje të frikshme/ Njerëz që shemben përtokë pa ndjenja, çfarë po ndodh me virusin vdekjeprurës (FOTO+VIDEO)

Globi

Pamje të frikshme/ Njerëz që shemben përtokë pa ndjenja, çfarë po ndodh me virusin vdekjeprurës (FOTO+VIDEO)

Mes alarmit te madh te krijuar per virusin vdekjeprures qe po shenon rritje te viktimave ne Kine, mediat kane shperndare edhe pamje shume te frikshme, teksa shihen njerez qe shemben...

Policia kap ‘mat’ brenda një makine 52-vjeçarin në Tiranë, po tentonte të…

Aktualitet

Policia kap ‘mat’ brenda një makine 52-vjeçarin në Tiranë, po tentonte të…

Tenton të vjedhë një mjet, arrestohet nga Policia 52-vjeçari. Nga shërbimet e Komisariatit Nr. 3, falë bashkëpunimit me qytetarët dhe reagimit të shpejtë u arrestua në flagrancë shtetasi D. H., 52...

Korçari i famshëm me një poezi për Lefterin dhe ...

Aktualitet

Korçari i famshëm me një poezi për Lefterin dhe ...

Pamjet ku kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla shikohet duke pirë kokainë kanë bërë xhiron e rrjetit këto ditë. Edhe korçari i famshëm Ilir Vrenozi i ka kushtuar një poezi Lefterit dhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!