Stresi ngre flamurin e bardhë, komente pozitive ndaj Noizyt

Premte, 01 November 2019 18:38

Noizy dhe Stresi për vite të tëra kanë tërhequr vëmendjen e mediave me marrëdhënien e acaruar mes tyre. Sherret, thumbimet e njëpasnjëshme dhe disset në këngë i thonin padyshim të gjitha. Mirëpo duket se dy reperët i kanë lënë pas armiqësitë. Kjo në fakt u vu re që para pak muajsh kur Stresi ndodhej në pishinë me miqtë e tij dhe të gjithë po dëgjonin këngën e Noizyt  “Nuk kan besu”, por së fundmi Stresi e ka vërtetuar me fjalët e tij diçka të tillë.

Në një intervistë për  “Glamour Zone”, reperi e ka përshkruar reperin me tre fjalë dhe i ka habitur të gjithë me mendimin që ka për kolegun e tij. “Ne reperët nuk jemi të këqinj e kemi zemrën e madhe. Nuk mund të njoh njerëzit aq shumë sa mendon. Artist i mirë, I suksesshëm, kot nuk jemi në treg”, është shprehur ai.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dështimet e “mega-operacioneve”, show, mungesë provash dhe shkelje proceduriale

Aktualitet

Dështimet e “mega-operacioneve”, show, mungesë provash dhe shkelje proceduriale

Prej shumë vitesh, hapësira mediatike shqiptare pushtohet nga shprehje patetike “policia arreston dhe drejtësia liron”. Këtë togfjalësh e kanë përdorur qeveritë shqiptare, pavarësisht ngjyrimeve politike. Natyrisht, kryeministri aktual, Edi Rama, e...

Vajza e Xhevdet Ferit rrëqeth rrëqeth me postimin për të atin: Ja aryeja pse nuk mbajtëm homazhe

Aktualitet

Vajza e Xhevdet Ferit rrëqeth rrëqeth me postimin për të atin: Ja aryeja pse nuk mbajtëm homazhe

Një insuficience e rëndë pulmonare, të cilës nuk mundi t’i mbijetojë dot, është kjo sëmundja që i mori jetën aktorin të mirënjohur Xhevdet Feri dy ditë më parë. Në një...

‘Çanë’ detin me mbi 4 ton hashash/ Jepet dënimi për dy shqiptaret

Aktualitet

‘Çanë’ detin me mbi 4 ton hashash/ Jepet dënimi për dy shqiptaret

Për ta, udhëtimi mbaroi në burgun e Leçes në Italinë fqinje… Pikërisht pas hekurave përfunduar dy shqiptarët e arrestuar nga “Guardia di Finanza” natën e 25 Prillit 2019, pas një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!