FOTO/Strakosha me shokë fituan me Torinon, aktorja pozon toples

Premte, 01 November 2019 15:03

Ana Falki njihet për dashurinë që ka për skuadrën e Lacios. Madje, aktorja nuk ngurron që triumfet e bardhekaltërve t’i festojë me poza të nxehta e provokuese edhe në rrjetet sociale.

lacio

 

Thomas Strakosha me shokë fitoi ndeshjen e fundit ndaj Torinos me rezultatin 4-0 dhe bukuroshja ka shpërthyer në “Instagram”.

 

djdjd

“Çfarë të thuash… Më në fund Lacio im më dha kënaqësi të jashtëzakonshme”, ka shkruar biondja bukuroshe.

ana

ananana

/PANORAMASPORT.AL/

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksident/ Makina përplas motorrin, i aksidentuari në gjendje të rëndë (EMRI)

Aktualitet

Aksident/ Makina përplas motorrin, i aksidentuari në gjendje të rëndë (EMRI)

Një aksident automobilistik është regjistruar mbrëmjen e kësaj të shtune në vendin e quajtur Fratar në Ballsh. Një automjet ka përplasur një motoçikletë, dhe për pasojë ka mbetur i plagosur...

Serbia bëhet me helikopterë të rinj nga Rusia

Aktualitet

Serbia bëhet me helikopterë të rinj nga Rusia

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi të premten pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35. Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai...

U zu poshtë nga makina/ Identifikohet viktima e aksidentit në Korçë (EMRI)

Aktualitet

U zu poshtë nga makina/ Identifikohet viktima e aksidentit në Korçë (EMRI)

      Një aksident tragjik u regjistrua mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Korçë-Maliq, ku si pasojë gjeti vdekjen një person. Viktima është identifikuar si Mikel Bode 37-vjeç, banues në fshatin Orman.   Sipas...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!