Rita Ora me rol në filmin e famshëm, ndryshon totalisht pamje (FOTO)

Premte, 01 November 2019 14:44

Këngëtarja mjaft e njohur me origjinë shqiptare, Rita Ora prej vitesh nuk ka eksperimentuar me ngjyrën e flokëve dhe për një kohë të gjatë ka mbajtur flokë biondë.

Publiku, fansat dhe ndjekësit janë mësuar të shohin atë me flokë të bardhë dhe pse gjatë kohës ka pasur stile të ndryshme të prerjes.

Ajo aktualisht po punon në xhirimet e filmit të ri i cili është një ‘remake’ më i modernizuar i librit dhe filmit klasik ‘Oliver Twist’ dhe ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke ju rikthyer natyrales.

785-0-5dbc0ee4695f2.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dita e Rinisë/ Demalia: Shqipëria sot në një shkretëtirë politike e kontrolluar nga oligarkia e krimit, në bashkëpunim me liderët e dhjetorit dhe ish…

Politikë

Dita e Rinisë/ Demalia: Shqipëria sot në një shkretëtirë politike e kontrolluar nga oligarkia e krimit, në bashkëpunim me liderët e dhjetorit dhe ish…

Në Ditën Kombëtare të Rinisë, Ilir Demalia thotë se sot, në vend që të jetë ditë karshilliki komunisto-antikomunist, tregohet gjendja infantile “e një shoqërie që jeton me mite gënjeshtrash”. Në facebook...

Dy familjet humbën kontaktet që nga lufta e Kosovës/ Bashkohen pas 22 vitesh live në televizion

Aktualitet

Dy familjet humbën kontaktet që nga lufta e Kosovës/ Bashkohen pas 22 vitesh live në televizion

Jeta na takon me njerëz të ndryshëm, dhe ndonjëherë nuk është e rëndësishme se sa gjatë qëndron dikush në jetën tonë, por çfarë gjurme lë tek ne. Para 22 vitesh, familja...

E rëndë/Gjendet i vdekur në burgun grek 36-vjeçari shqiptar

Aktualitet

E rëndë/Gjendet i vdekur në burgun grek 36-vjeçari shqiptar

Një 36-vjeçar shqiptar është gjetur pa shenja jete në burgun grek të Agias, në Hania. Sipas mediave greke, në trupin e 36-vjeçarit, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, nuk...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!