Mozzik tregon tatuazhin dedikuar vajzës (Foto)

Premte, 01 November 2019 14:37

Prej disa javësh Mozzik dhe ish-partnerja e tij, Loredana i dhanë fund lidhjes së tyre disa vjeçare. Pas këtij momenti, vajza e tyre, Hana ka qëndruar me reperen. Në postime të shumta në llogarinë në ‘Instagram’, Loredana ka treguar se tashmë është një nënë beqare dhe se çdo sukses i arritur i dedikohet vajzës së saj.

Në trupin e artistes nuk mungon as tatuazhi i emrit të vogëlushes, ndërsa së fundmi ka qenë Mozzik ai i cili ka zgjedhur të ‘pikturojë’ në krahun e tij portretin e vajzës, që duket mjaft origjinal.

“Faleminderit shoku im për këtë punim madhështor, Hana, vajza ime”, ka shkruar këngëtari krah postimit më të fundit. Në të nuk kanë munguar reagimet e shumta të fansave të cilët e kanë komplimentuar Mozzik për këtë tatuazh. Kujtojmë se ndonëse lidhja e tyre mori fund disa javë më parë, reperi deklaroi gjatë programit ‘Shiko Kush Luan’ se Loredana ka qenë dashuria e tij e vetme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

U kapën në Bari, gjatë megaoperacionit të policisë italiane/ Zbardhen emrat e dy shqiptarëve

Aktualitet

U kapën në Bari, gjatë megaoperacionit të policisë italiane/ Zbardhen emrat e dy shqiptarëve

Mediat fqinje kanë zbardhur emrat e dy shqiptarëve të arrestuar, nga policia italiane në San Salvo, pas megaoperacionit të kryer në Bari. Bëhet e ditur se shqiptarët e arrestuar janë Denis Bimi...

Humbi djalin 2 vjeçar nga zjarri/ Babai i 8 fëmijëve: Isha në punë kur më thanë ka rënë zjarr

Aktualitet

Humbi djalin 2 vjeçar nga zjarri/ Babai i 8 fëmijëve: Isha në punë kur më thanë ka rënë zjarr

Në banesë ndodhej vetëm nëna e tij me vajzën disa muajshe, ndërsa i ati ishte duke mbledhur kanoçe për të siguruar ushqim për 8 fëmijët e tij. Shkaqet e zjarrit...

Aksion i gjerë në Tiranë e disa qytete, kapet drogë në formë çokollate, në pranga 4 anëtarë të një grupi kriminal

Aktualitet

Aksion i gjerë në Tiranë e disa qytete, kapet drogë në formë çokollate, në pranga 4 anëtarë të një grupi kriminal

Një operacion i gjerë policor po zhvillohet në Tiranë dhe disa qytete të tjera, për goditjen e grupeve kriminale të trafikut të drogës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se nga super-aksioni policor...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!