Ndonëse të ndarë, Loredana nuk mund ta largojë Mozzik nga vetja

Premte, 01 November 2019 13:57

Ndonëse dyshja e njohur, Mozzik dhe Loredana i dhanë fund lidhjes së tyre disa javë më parë, duket se reperja nuk ka mundur ta largojë plotësisht artistin nga vetja.

Loredana ka ndarë pak më parë një foto ku dallohet se në qafë mban varësen me inicialet H dhe M.

Ky detaj nuk i ka shpëtuar dhe syrit të ndjekësve të cilët kanë vënë menjëherë në dukje faktin se këngëtarja mban ende shkronjën e ish-partnerit të saj, Mozzik në qafë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rama e nis nga Kievi axhendën e takimeve në kryesimin e OSBE-së

Politikë

Rama e nis nga Kievi axhendën e takimeve në kryesimin e OSBE-së

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot ne Kiev, per te nisur keshtu nga Ukraina axhenden e takimeve ne krye te Presidencës së OSBE-së.   Sic ka njoftur edhe vete ne faqen e...

Elmi Berisha, shqiptari nga kosova zgjidhet kryetar i "Vatra"-s në SHBA

Aktualitet

Elmi Berisha, shqiptari nga kosova zgjidhet kryetar i "Vatra"-s në SHBA

Detroit MI : Federata Panshqiptare Vatra, një nga organizatat më të lashta e më të njohura në ShBA dje ka mbajtur Kuvendin e rregullt zgjedhor në të cilin është zgjedhur Kryesia...

Si u plagos çifti në Tiranë dhe cila është gjendja e tyre shëndetësore

Aktualitet

Si u plagos çifti në Tiranë dhe cila është gjendja e tyre shëndetësore

Një plagosje me armë zjarri tronditi dje Tiranën. Zyrtarisht, Policia njoftoi se një çift bashkëshortësh ishin plagosur nga dy persona të paidentifikuar, që dyshohet se kanë hyrë për të grabitur. Burime...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!