Richard Gere baba për të tretën herë në moshën 70-vjeçare

Tuesday, 05 November 2019 16:28

Aktori hollivudian Richard Gere dhe bashkëshortja e tij spanjolle Alejandra u bënë prindër për herë të parë në muajin shkurt, pak kohë para se aktori të festonte 70-vjetorin e lindjes.
Ata ishin në qendër të vëmendjes së medias gjatë ceremonisë së dasmës së tyre në maj të vitit të kaluar pasi dukeshin më të dashuruar se kurrë.
Tashmë çifti do të bëhen sërish prindër pasi bukuroshja spanjolle është në pritje të ëmbël për herë të dytë. Kjo ishte një surprizë e vërtetë për fansat e Gere të cilët mendonin se ai kompletoi jetën e tij me fëmijën e dytë në moshë madhore.
Richard ka një djalë 19-vjeçar të quajtur Homer James Jigme Gere me ish-bashkëshorten Carey Lowell.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vidhnin gjatë natës, arrestohen dy adoleshentë, dy të tjerë shpallen në kërkim

Aktualitet

Vidhnin gjatë natës, arrestohen dy adoleshentë, dy të tjerë shpallen në kërkim

Policia e Tiranës ka arrestuar dy adoleshentë, ndërsa ka shpallur në kërkim dy të tjerë, pasi akuzohen se kanë kryer një sërë vjedhjesh në kryeqytet. Uniformat blu të Tiranës bëjnë me...

Mjerim dhe tragjedi/ 2-vjeçari po luante te kasollja e pulave kur ra zjarri

Aktualitet

Mjerim dhe tragjedi/ 2-vjeçari po luante te kasollja e pulave kur ra zjarri

dekja tragjike e 2 vjeçarit nxorri në pah varfërinë e skajshme në të cilën jetonte familja Çoku në fshatin Sanxhak të Kurbinit. Rreth orës 15:00 të ditës së djeshme, i vogli...

Dështimet e “mega-operacioneve”, show, mungesë provash dhe shkelje proceduriale

Aktualitet

Dështimet e “mega-operacioneve”, show, mungesë provash dhe shkelje proceduriale

Prej shumë vitesh, hapësira mediatike shqiptare pushtohet nga shprehje patetike “policia arreston dhe drejtësia liron”. Këtë togfjalësh e kanë përdorur qeveritë shqiptare, pavarësisht ngjyrimeve politike. Natyrisht, kryeministri aktual, Edi Rama, e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!