Hailey Bieber dedikim thumbues për Selena Gomez në Instagram?!

E mërkurë, 06 November 2019 13:08

Këngëtarja e famshme, Selena Gomez prej vitesh ka qenë në një lidhje dashurie mjaft të komplikuar me Justin Bieber. Pasi publikoi këngët e reja para disa ditësh, Selena e pranoi publikisht se ato i dedikoheshin ish-it të saj, pra Justin-it.

Këngët me tituj “Lose you to love me” dhe “Look at Her Now” duket se skanë lënë të qetë as bashkëshorten e këngëtarit, Hailey Bieber.

Në rrjetet sociale ka nisur një ‘luftë’ e heshtur midis Selenës dhe Hailey dhe çdo gjë që vajzat publikojnë duket sikur e kanë me tendencë.

Së fundmi Hailey ka publikuar në Instastory një foto ku thotë: “Ti shpreson që unë të rrëzohem ndërsa unë po lutem që ti të çohesh në këmbë. Nuk jemi njësoj”.

Duke qenë se për momentin Hailey po kalon ditët më të mira të jetës së saj dhe Selena nuk është në momentet e saj më të mira, nuk përjashtohet mundësia e një dedikimi online.

Kujtojmë se në muajin shtator Justin dhe Hailey kurorëzuan  dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni shumë të fshehtë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vdekja e 3 vjeçarit shqiptar, gjykata dënon mjekun për neglizhencë

Aktualitet

Vdekja e 3 vjeçarit shqiptar, gjykata dënon mjekun për neglizhencë

Gjykata e Rrethit Gjyqësor Lezhë ka shpallur fajtor dhe dënuar me shërbim prove një mjek të akuzuar për “ Neglizhencë në trajtimin mjekësor”, që i shkaktoi vdekjen një tre vjeçari...

Plagosje me armë zjarri në Mirditë, i riu sillet me urgjencë te Spitali i Traumës

Kronikë

Plagosje me armë zjarri në Mirditë, i riu sillet me urgjencë te Spitali i Traumës

Një person është qëlluar me armë zjarri në qytetin e Rubikut në Mirditë ndërsa sipas burimeve mësohet se ndodhet në gjendje të rëndë për jetën. Pas dhënies së ndihmës së...

Statistikat dramatike në Kosovë/ Brenda dy viteve 11 gra dhe një vajzë janë vrarë brenda familjes

Bota Shqiptare

Statistikat dramatike në Kosovë/ Brenda dy viteve 11 gra dhe një vajzë janë vrarë brenda familjes

Një studim i misioni i Organizatës për Siguri e Bashkëpunim në Evropë, vë në pah se 54 për qind e grave të anketuara në Kosovë, thonë se që nga mosha...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!