Rita Ora publikon pamje të reja nga xhirimet e filmit, shfaqet me stil interesant

E mërkurë, 06 November 2019 17:51

Rita Orën sërish do ta shohim në rolin e aktores.

Rita Ora tash e një kohë është duke u angazhuar në xhirimet e një filmi të ri. 

Këngëtaren kësaj radhe do ta shohim në një rol në filmin modern të “Oliver Twist”, ndërsa ka publikuar pamje të reja nga xhirimet.

Në këto imazhe, Rita shfaqet me një stil tjetër nga ai që jemi mësuar ta shohim zakonisht, ajo luan rolin e Artful Dodger.

 

Për ndryshe, Rita Ora kishte edhe një rol dytësor në filmin “Fifty Shades of Gray”, ndërsa është shumë aktive në muzikë.

Image

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Defekt në linjën e tensionit të lartë Cerunjë - Bulqizë, pa energji Peshkopia, Kukësi, Kruma etj.

Aktualitet

Defekt në linjën e tensionit të lartë Cerunjë - Bulqizë, pa energji Peshkopia, Kukësi, Kruma etj.

Operatori i Sistemit të Transmetimit njoftoi  para pak minutash se si rezultat i defektit në linjën e OST, 110-20/3 HEC Cerunjë - Bulqizë, jane pa tension, disa nënstacione si në Bulqizë, Krastë...

Vidhnin gjatë natës, arrestohen dy adoleshentë, dy të tjerë shpallen në kërkim

Aktualitet

Vidhnin gjatë natës, arrestohen dy adoleshentë, dy të tjerë shpallen në kërkim

Policia e Tiranës ka arrestuar dy adoleshentë, ndërsa ka shpallur në kërkim dy të tjerë, pasi akuzohen se kanë kryer një sërë vjedhjesh në kryeqytet. Uniformat blu të Tiranës bëjnë me...

Mjerim dhe tragjedi/ 2-vjeçari po luante te kasollja e pulave kur ra zjarri

Aktualitet

Mjerim dhe tragjedi/ 2-vjeçari po luante te kasollja e pulave kur ra zjarri

dekja tragjike e 2 vjeçarit nxorri në pah varfërinë e skajshme në të cilën jetonte familja Çoku në fshatin Sanxhak të Kurbinit. Rreth orës 15:00 të ditës së djeshme, i vogli...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!