“Daily Mail” nuk ndalet, publikon dramën e radhës për dukeshën Meghan Markle

E Enjte, 07 November 2019 13:41

Dramat midis familjes mbretërore dhe medias britanike vazhdojnë të jenë prezente e duket se nuk kanë fund. Ka qenë pikërisht “Daily Mail”, revista që qëndron pas çdo lajmi që cënon dukeshën e Sussex.

Pas shumë lajmeve false dhe publikimit të problemeve familjare të Meghan, rradhën e ka xhaxhai i dukeshës, për të qenë në qendër të vëmendjes. 80-vjeçari Mike Markle, ka treguar ekskluzivisht për “Daily Mail”, se bashkë me vëllain tjetër, i ka prerë shpresat që Meghan t’u flasë një ditë. Mike vuan nga Parkinsoni dhe e di që nuk ka shumë kohë për të pritur pajtimin.

Kjo revistë vazhdon të cënojë privatësinë e dukeshës, prandaj edhe Princ Harry i ka kërcënuar se do t’i hedhë në gjyq, madje së fundmi ka nisur procedurat.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Defekt në linjën e tensionit të lartë Cerunjë - Bulqizë, pa energji Peshkopia, Kukësi, Kruma etj.

Aktualitet

Defekt në linjën e tensionit të lartë Cerunjë - Bulqizë, pa energji Peshkopia, Kukësi, Kruma etj.

Operatori i Sistemit të Transmetimit njoftoi  para pak minutash se si rezultat i defektit në linjën e OST, 110-20/3 HEC Cerunjë - Bulqizë, jane pa tension, disa nënstacione si në Bulqizë, Krastë...

Vidhnin gjatë natës, arrestohen dy adoleshentë, dy të tjerë shpallen në kërkim

Aktualitet

Vidhnin gjatë natës, arrestohen dy adoleshentë, dy të tjerë shpallen në kërkim

Policia e Tiranës ka arrestuar dy adoleshentë, ndërsa ka shpallur në kërkim dy të tjerë, pasi akuzohen se kanë kryer një sërë vjedhjesh në kryeqytet. Uniformat blu të Tiranës bëjnë me...

Mjerim dhe tragjedi/ 2-vjeçari po luante te kasollja e pulave kur ra zjarri

Aktualitet

Mjerim dhe tragjedi/ 2-vjeçari po luante te kasollja e pulave kur ra zjarri

dekja tragjike e 2 vjeçarit nxorri në pah varfërinë e skajshme në të cilën jetonte familja Çoku në fshatin Sanxhak të Kurbinit. Rreth orës 15:00 të ditës së djeshme, i vogli...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!