(VIDEO)/Rikthehet këngëtarja Indila pas 5 vitesh mungesë

E Enjte, 14 November 2019 17:03

Me siguri e mbani mend këngëtaren franceze Indila, kënga e të cilës “Derniere danse” bëri bujë e dëgjohej kudo në vitin 2014. Ky ishte dhe viti që Indila pati një sukses të paparë, duke publikuar vazhdimisht këngë që renditeshin në top lista. Mirëpo papritur Indila vendosi të tërhiqej nga muzika. Këngëtarja u zhduk për 5 vite duke mos sjellë asnjë këngë të re dhe duke mos i përdorur më rrjetet sociale. Pas 5 vitesh, Indila është rikthyer sot dhe sapo ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Parle à ta tête” (Fol me vete). Kënga është shoqëruar me një videoklip shumë interesant ku vihet re se gjatë këtyre 5 viteve, Indila nuk ka ndryshuar fare.

“Unë dua që të dëgjohem, dua që njerëzit të më kuptojnë, dua të di pse jam këtu”, janë fjalët e para të këngës e cila është e rrymës pop electro e që mund ta dëgjoni në videon e mëposhtme.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Situatë shqetësuese në Meksikë, parakalon Italinë për numrin e viktimave nga COVID-19, të infektuar rreth 300 mijë

Globi

Situatë shqetësuese në Meksikë, parakalon Italinë për numrin e viktimave nga COVID-19, të infektuar rreth 300 mijë

Meksika ka parakaluar Italinë sa i përket numrit të viktimave nga COVID-19. Plot 35 mijë të vdekur numëron sot Meksika gjatë pandemisë teksa të infektuar gjithashtu ka më shumë se...

‘’Pa maskë dhe distancë’’, Vasili:Pse Manastirliu ka frikë të gjobisë Veliajn? Prandaj askush nuk i beson dhe dëgjon këta

Politikë

‘’Pa maskë dhe distancë’’, Vasili:Pse Manastirliu ka frikë të gjobisë Veliajn? Prandaj askush nuk i beson dhe dëgjon këta

  Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka publikuar disa foto ku kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj në takimet më të fundit të tij shfaqet pa maskë dhe nuk mban distancim social. Vasili...

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

Politikë

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

  Partia Demokratike i bëri thirrje prokurorisë që të hetojë në lidhje me rastin e mbylljes së kopshtit ‘4 Stinët’ në Tiranë, pas rasteve që u shfaqën me koronavirus. Në një dalje...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!