Gigi Hadid rikthehet në krahët e Zayn Malik? Ja çfarë po ndodh

E mërkurë, 20 November 2019 12:55

Pas lidhjes së shkurtër që pati me Tyler Cameron, Gigi Hadid po përflitet për një ribashkim të mundshëm me dashurinë e saj të vjetër, Zayn Malik.

Burime për “E!News janë shprehur se gjithmonë ka një vend special tek Gigi  për ish këngëtarin e “One Direction”dhe se së fundmi ata kanë filluar të komunikojnë sërish. Gigi dhe Zayn janë përfolur për lidhjen që në nëntor të 2015 dhe më pak kohë më vonë e bënë atë publike.

Sipas tyre, modelja po flet sërish me këngëtarin Zayn Malik dhe ata janë shumë pranë një ribashkimi.

Gigi dhe Zayn janë përfolur për lidhjen që në nëntor të 2015 dhe më pak kohë më vonë e bënë atë publike. Gjatë kësaj kohe marrëdhënia e tyre ka patur shumë ulje-ngritje.

gigi-822x1233.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Infermieret po ikin masivisht: Shumë shpejt, injeksionet do t’i bëni vetë

Aktualitet

Infermieret po ikin masivisht: Shumë shpejt, injeksionet do t’i bëni vetë

Mësimi i gjuhëve të huaja është kthyer në nevojën më të ngutshme për studentët e infermierisë. Me të kryer betimin qe u jep titullin infermier, edhe ata duan të ikin...

Gjykata e Posaçme lë në burg rrëmbyesit e Jan Prengës

Politikë

Gjykata e Posaçme lë në burg rrëmbyesit e Jan Prengës

Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar ka rikonfirmuar masat e sigurisë për 6 personat e akuzuar për rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës. Kështu...

Prekëse/ Vdiq në tërmetin e 26 nëntorit, anglezët i ngrenë memorial

Politikë

Prekëse/ Vdiq në tërmetin e 26 nëntorit, anglezët i ngrenë memorial

Një kompani britanike ka vendosur të përkujtojë në mënyrë të veçantë një koleg shqiptar që vdiq gjatë tërmetit të 26 nëntorit. '001 Taxis' ka ngritur një memorial në zyrat e saj...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!