“Ajo tha… po”: ylli i Nba propozon me sukses

E Enjte, 26 December 2019 19:25

She said yes” (Ajo tha po). Me tre fjalë të thjeshta e një foto të publikuar në Instagram, Marco Belinelli, 33 vjec, ka njoftuar botën për martesën e ardhshme me Martina Serapini, të fejuarën e tij historike, që prej dy vitesh jeton me të në San Antonio. Propozimi i kampionit të Spurs ka qenë i suksesshëm, ashtu si kuptohet nga përgjigja që ka marrë, e të cilën e ka shkruar me krenari në postimin e tij.

https://lapsi.al/wp-content/uploads/2019/12/propozimi-2.jpg 654w" sizes="(max-width: 602px) 100vw, 602px" style="user-select: auto !important; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; font-size: 19.2px; vertical-align: baseline; background: transparent; max-width: 100%; height: auto;">
https://lapsi.al/wp-content/uploads/2019/12/propozimi-1.jpg 578w" sizes="(max-width: 602px) 100vw, 602px" style="user-select: auto !important; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; font-size: 19.2px; vertical-align: baseline; background: transparent; max-width: 100%; height: auto;">

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1 koment

  • Përgjigju JanBrura

    Cialis De 20 buy cialis from canada Viapro Without Prescription cialis order online Cytotec Achat

    Tuesday, 24 Mars 2020 22:17 komentuar nga JanBrura

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Prokuroria shpall moskompetencën për aksionin anti-drogë në Kukës, dosja kalon në SPAK

Politikë

Prokuroria shpall moskompetencën për aksionin anti-drogë në Kukës, dosja kalon në SPAK

Prokuroria e Kukësit ka shpallur moskompetencë në lidhje me dosjen e 19 të arrestuarve për trafik droge në Kukës. Dosja me 19 të arrestuar ka kaluar tashmë në duart e SPAK...

Pas takimit me ambasadorët, Bylykbashi e Vasili në zyrën e Bashës, i pranishëm edhe kryetari i PDIU

Politikë

Pas takimit me ambasadorët, Bylykbashi e Vasili në zyrën e Bashës, i pranishëm edhe kryetari i PDIU

Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili pas takimit me ambasadorët Yuri Kim, Luigi Soreca dhe Duncan Norman kanë shkuar në zyrën e Bashës. Dy të mandatuarit e opozitës për Këshillin Politik do...

Show i qeverisë me spitalin COVID, kur Edi Rama shmang mjekët në QSUT!

Politikë

Show i qeverisë me spitalin COVID, kur Edi Rama shmang mjekët në QSUT!

Nga Bardh Spahia/ QSUT është tashmë vatra më e madhe e infeksionit, teksa vendi po hapet dhe Edi Rama del e bën teatër, se po investon për ambiente të reja!!! Me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!