Kardashian mirëpresin Tristan për Krishtlindje

Premte, 27 December 2019 18:49

Ndarja e Khloe Kardashian nga ish-partneri i saj, Tristan Thompson shkaktoi mjaft zhurmë në rrjet. Dyshja i dha fund marrëdhënies së tyre, pasi basketbollisti e tradhtoi miliarderen me Jordyn Woods. Ndonëse ai ka tentuar shumë herë të rifitojë Kardashian, duket se ajo ka qenë mjaft e vendosur për ta lënë historinë e dashurisë me Tristan në të shkuarën.

Megjithatë postimi më i fundit në ‘Instagram’, ku duket se sportisti ka qenë i ftuar në mbrëmjen e Krishtlindjeve në familjen ‘Kardashian-Jenner’, i ka befasuar jo pak të gjithë. Në një prej fotove të publikuara duket se Khloe dhe Tristan janë së bashku duke biseduar.

Kjo foto është konceptuar nga fansat si një rikthim i mundshëm i dyshes, megjithatë ata nuk kanë pranuar ende asgjë publikisht.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Koronavirusi/ Ambasada shqiptare ne Romë: Çfarë po ndodh me njerëzit tanë në Itali

Aktualitet

Koronavirusi/ Ambasada shqiptare ne Romë: Çfarë po ndodh me njerëzit tanë në Itali

Përhapja e Koronavirusit në disa rajone të Italisë ka sjellë dhe reagimin e ambasadës shqiptare në Romë, e cila përmes një deklarate, ka bërë të ditur se deri më tani, asnjë...

Bernie Sanders fiton Nevadën

Globi

Bernie Sanders fiton Nevadën

 Bernie Sanders fitoi të shtunën zgjedhjet brenda partisë në garën për zyrtarizimin e kandidatit demokrat që do të garojë kundër presidentit Trump në zgjedhjet e nëntorit. Me fitoren në Nevada zoti...

EMRAT/Aksioni për “Lojërat e fatit”, gjykata jep masat e sigurisë për të arrestuarit

Aktualitet

EMRAT/Aksioni për “Lojërat e fatit”, gjykata jep masat e sigurisë për të arrestuarit

Policia e Shtetit arrestoi ditë më parë disa persona, të cilët akuzohen se kanë organizuar lojëra fati në mënyrë të paligjshme. Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masat e sigurisë për...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!