Meghan nënshkroi kontratë për zërin sapo u shkëput nga familja mbretërore, Daily Mail zbulon prapaskenat e marrëveshjes: Mendjen shefit të Disney ia mbushi Harry

Hënë, 13 Janar 2020 19:44

Pas shkëputjes nga Familja Mbretërore në media u shkruajt se Meghan Markle kishte lidhur një kontratë me Disney për zërin.

Por “Daily Mail” teksa publikon një video hedh dyshime se kjo kontratë është iniciuar nga Harry, burri i saj.

Në video duket se Harry po përpiqej që të bindte shefin e ekskluzivitetit të Walt Disney, Bob Iger për t’i dhënë gruas së tij një punë.

Në premierën e Lion King në Londër korrikun e kaluar, Duka i Sussex takoi shefin e fuqishëm Walt Disney dhe reklamoi ‘interesin’ e Meghan që të regjistonte zërin.

Gjatë bisedës që shihet në video, regjistruar nga një fans i tyre Harry bën gjeste me Iger dhe i thotë:

Harry: A e dini si e bën zërin ajo?

Shefi Disney: Ah, unë nuk e dija këtë.

Harry: Dukesh i befasuar. Ajo është vërtet e interesuar.

Shefi Disney: Do të donim shumë ta provonim. Kjo është një ide e shkëlqyer.

 
 


 


 
Modifikuar më Hënë, 13 Janar 2020 19:58

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Koronavirus zbraz stadiumet, Juve-Inter pa tifozë: “Me shumë mundësi Serie A me dyer të mbyllura”

Sport

Koronavirus zbraz stadiumet, Juve-Inter pa tifozë: “Me shumë mundësi Serie A me dyer të mbyllura”

Emergjenca Koronavirus është një temë e nxehtë edhe përsa i përket futbollit në Itali. Masat e marra për tu kujdesur për shëndetin e atletëve e tifozëve janë ngjitur në rendin...

Në kërkim të shpresës së humbur...

Politikë

Në kërkim të shpresës së humbur...

Mbi filmin “Shpresa e e humbur”, realizuar nga “The Albanian” dhe shoqata “Shpresa Programme”, Londër Nga Flori Slatina Problemet sociale nuk janë vetëm shqetësim i organeve shtetërore, apo shoqërisë dhe shoqatave jo...

Mafia e mbetjeve/ Si u sekuestruan 18 mijë kg pajisje të rrezikshme në portin italian që po vinin në Shqipëri

Politikë

Mafia e mbetjeve/ Si u sekuestruan 18 mijë kg pajisje të rrezikshme në portin italian që po vinin në Shqipëri

Agjencia e Doganave në Ankona në bashkëpunim me Karabinierët, kanë kryer kontrolle të vazhdueshme në kuadër të parandalimit të aktiviteteve të parandalimit të krimit mjedisor, pas të dhënave për eksportin...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!