Meghan nënshkroi kontratë për zërin sapo u shkëput nga familja mbretërore, Daily Mail zbulon prapaskenat e marrëveshjes: Mendjen shefit të Disney ia mbushi Harry

Hënë, 13 Janar 2020 19:44

Pas shkëputjes nga Familja Mbretërore në media u shkruajt se Meghan Markle kishte lidhur një kontratë me Disney për zërin.

Por “Daily Mail” teksa publikon një video hedh dyshime se kjo kontratë është iniciuar nga Harry, burri i saj.

Në video duket se Harry po përpiqej që të bindte shefin e ekskluzivitetit të Walt Disney, Bob Iger për t’i dhënë gruas së tij një punë.

Në premierën e Lion King në Londër korrikun e kaluar, Duka i Sussex takoi shefin e fuqishëm Walt Disney dhe reklamoi ‘interesin’ e Meghan që të regjistonte zërin.

Gjatë bisedës që shihet në video, regjistruar nga një fans i tyre Harry bën gjeste me Iger dhe i thotë:

Harry: A e dini si e bën zërin ajo?

Shefi Disney: Ah, unë nuk e dija këtë.

Harry: Dukesh i befasuar. Ajo është vërtet e interesuar.

Shefi Disney: Do të donim shumë ta provonim. Kjo është një ide e shkëlqyer.

 
 


 


 
Modifikuar më Hënë, 13 Janar 2020 19:58
Login to post comments

Lajmet e fundit

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

Sport

Vesh fanellën me mbishkrimin ‘Jashari’/ Granit Xhaka nderon familjen heroike të Kosovës

  Granit Xhaka ishte protagonist absolut në ndeshjen Serbi-Zvicër që përfundoi me shifrat 2:3 dhe çoi helvetët në fazën tjetër të Botërorit. Pasi u bë lider në fushën e lojës, shqiptari i...

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

Politikë

Berisha: Kushtetuta na autorizon që të protestojmë në bulevard! Pikë!

  “Ne do zbatojmë Kushtetutën. Ne zbatojmë me përpikmëri Kushtetutën” theksoi sot Sali Berisha, kryetari i PD-së, lidhur me protestën e opozitës më 6 dhjetor, gjatë një konference për shtyp. "Ne do...

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

Politikë

‘Shpifje të ulëta’. Berisha: Do publikoj skandalin e ambasadorit britanik

  Kryetari demokrat, Sali Berisha, reagoi sërish me ashpërsi ndaj ambasadorit britanik në Tiranë, Alastair King-Smith. Ai tha se ambasadori ka shpifur në mënyrë të ulët. “Është përdorur korrupsioni për të luftuar...