Bashkohen Mozzik dhe Loredana… kësaj radhe për koncert të përbashkët

Premte, 24 Janar 2020 11:43

Mozzik dhe Loredana, ish- çifti i përbashkët i ShowBizzit, do të bashkohen më 10 mars në Gjermani kësaj radhe jo si bashkëshortë por në një koncert.

Në biletat të cilat shiten në Leipzig të Gjermanisë për të ndjekur koncertin në Haus Auensee do të performojnë Mozzik dhe Loredana.

Dy këngëtarët u ndanë pak muaj më parë dhe ishte vetë Loredana e cila deklaroi se nuk dotë shfaqej apo këndonte më me Mozzik, por duket se paska ndryshuar mendje.

Dy këngëtarët kanë një vajzë nga lidhja e tyre e mëparshme ndërkohë Loredana përflitet për një lidhje me reperin gjerman  Bonez MC.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Italia dhuron 65 milionë euro për rindërtimin në Shqipëri

Politikë

Italia dhuron 65 milionë euro për rindërtimin në Shqipëri

Italia dhuron një shumë të madh për procesin e rindërtimit në Shqipëri. Fqinjët kanë dhuruar plot 65 milionë euro për të ndihmuar popullin shqiptar, që sipas ministrit të jashtëm italian...

U gjet i lidhur dhe me katër brinjë të thyera, shqiptarët vjedhin dhe rrahin brutalisht italianin

Kronikë

U gjet i lidhur dhe me katër brinjë të thyera, shqiptarët vjedhin dhe rrahin brutalisht italianin

Katër shqiptarë u arrestuan për grabitje ndaj një 85-vjeçari në Lignano, në mbrëmjen vonë të së enjtes Shqiptarët aktualisht mbahen në burgun e Udine. Viktima e sulmit është shtetasi italian, Giuseppe Spartà...

E frikshme! Koronavirusi “gjunjëzon” botën, po shkon në 2 mijë numri i viktimave

Globi

E frikshme! Koronavirusi “gjunjëzon” botën, po shkon në 2 mijë numri i viktimave

Autoritetet shëndetësore në Kinë njoftuan sot se numri i të infektuarve me koronavirus ka shkuar në mbi 70 mijë, ndërsa numri i të vdekurve është rreth 1 mijë e 800...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!