‘Ndizet’ sherri Roza Lati- Enca: Çfarë po ndodh këtë herë

Premte, 24 Janar 2020 14:38

Të gjithë tashmë janë në dijeni të sherrit që shpërtheu një vit më parë mes Encës dhe Roza Latit. Por zjarri vazhdon të mos shuhet pasi moderatorja ka hedhur sërish benzinë mes saj dhe këngëtares. Një natë më parë në emisionin e saj, teksa Roza kishte të ftuar Edona Gashin, përfaqësuesen e “OnRecords”, e quajti Encën mbretëreshën e Instagramit në Arabinë Saudite, duke lënë të kuptohet se ndjekësit e saj nuk janë realë por vetëm arabë. Teksa po flisnin për këngëtaren Rina Balaj, Gashi po shpjegonte arsyet e largimit të reperes nga kompania, ndërkohë Roza hodhi ‘kunjën’ se çfarë ka thënë Rina për këtë mbretëreshën e Instagramit në Arabinë Saudite, duke iu referuar Encës. Nuk dihet nëse do të ketë sërish një reagim nga ana e këngëtares, por kjo mbetet për t’u parë në vazhdim.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Foto/ Shikoni si mbërrin Ludogorets në Milano: me epidemiolog e 150 maska

Sport

Foto/ Shikoni si mbërrin Ludogorets në Milano: me epidemiolog e 150 maska

Maska mbrojtëse në fytyrë e doreza në duar: kanë zbritur kështu nga autobusi futbollistët e Ludogorets, kundërshtari i Inter të enjten në mbrëmje në Europa League kundër Inter. Skuadra bullgare...

Larissa Gomez flet për Harvey Weinstein, ‘E lumtur për dënimin e tij’

Lifestyle

Larissa Gomez flet për Harvey Weinstein, ‘E lumtur për dënimin e tij’

Fill pas denimit të Harvey Weinstein për përdhunim, Larissa Gomez – shkrimtare, aktore dhe producente – një nga viktimat e dhunës së Harvey Weinstein, shkroi: “Harvey Weinstein u dënua për përdhunim...

A do të jetë Meghan dhe Harry pjesë e dasmës mbretërore?

Show-biz

A do të jetë Meghan dhe Harry pjesë e dasmës mbretërore?

Princesha Beatrice e cila e shtyu dy herë ceremoninë e dasmës së saj, më në fund do të kurorëzohet me martesë në muajin maj të këtij viti.Ceremonia do të mbahet...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!