“Ky mesazh shkon për ty”, Robert Berisha surprizon Norën në emision

E Enjte, 30 Janar 2020 09:38

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi është e ftuara speciale në puntatën e radhës së emisionit “Dua të bëj të lumtur”. Këtë e ka bërë të ditur, vetë moderatorja e emisionit, Arbana Osmani, e cila publikoi një video në “Instagram”, ku shihet teksa këngëtarja ka shpërthyer në lot nga historia për të cilën është ftuar.

E ftuar në studio, këngëtarja foli dhe për Robertin dhe ndarjen nga ai. Nora zbuloi se nuk ka pasur një Ana që ka ndërhyrë në jetën e saj.
Në ekran u shfaq dhe një video e Robertit, i cili e surprizoi me një mesazh posaçërisht për Norën. “Ky mesazh shkon special për Norën”, shprehet ai. Për të zbuluar më shumë, mbetet të presim të shtunën!

Login to post comments

Lajmet e fundit

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Politikë

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Nga Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.Prej dy ditesh ne Hotel “Tirana” po zhvillon punimet, e ndare ne dy auditore, Konferenca e Pare Nderkombetare, njekohesisht dhe...

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Sport

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Shqipëria u kualifikua për herë të dytë në historinë e saj, në një kampionat Europian.   Kuqezinjtë i mbyllën kualifikueset në vendin e parë, duke lënë pas kombëtare të forta si Çekia...