A do të jetë Meghan dhe Harry pjesë e dasmës mbretërore?

E mërkurë, 26 February 2020 17:38

Princesha Beatrice e cila e shtyu dy herë ceremoninë e dasmës së saj, më në fund do të kurorëzohet me martesë në muajin maj të këtij viti.
Ceremonia do të mbahet në datën 29 në Buckingham Palace dhe thuhet se do të jetë një festë private.

Në dasmën e saj, princesha Beatrice ka ftuar edhe çiftin jo më mbretëror, Harry dhe Meghan.
Megjithëse janë larguar nga pallati mbretëror dhe kanë hequr dorë nga titujt e tyre, dyshja ka vendosur të marrë pjesë në dasmë.

LONDON, ENGLAND – NOVEMBER 27: Prince Harry and actress Meghan Markle during an official photocall to announce their engagement at The Sunken Gardens at Kensington Palace on November 27, 2017 in London, England. Prince Harry and Meghan Markle have been a couple officially since November 2016 and are due to marry in Spring 2018.
Harry dhe Meghan do të udhëtojnë nga Kanadaja në Londër për të marrë pjesë në ditën speciale të princeshës.
Me siguri prania e tyre në dasmë do të zbusë tensionin mes çiftit dhe antarëve të tjerë të pallatit mbretëror.
Momentalisht, Meghan dhe Harry po shijojnë jetën e re në Kanada dhe dukesha është më e lumtur se kurrë për këtë ndryshim.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

U akuzua për përdhunim/ Lihet i lirë shefi i Policisë së Fushë-Arrëzit

Aktualitet

U akuzua për përdhunim/ Lihet i lirë shefi i Policisë së Fushë-Arrëzit

Shefi i stacionit të Policisë në Fushë- Arrëz, Izmir Duraku i arrestuar për përdhunim të një të miture jetime në 2015 e cila do denonconte një abuzim seksual është liruar. Në atë...

72 viktima në 24 orë/ Vijon trendi zbritës në Itali

Globi

72 viktima në 24 orë/ Vijon trendi zbritës në Itali

72 viktima nga koronavirusi jnë 24 orët e fundit. Këto janë të dhënat të publikuara pak më parë nga Mbrojtja Civile Italiane. Sa i përket rasteve të reja, sot u regjistruan edhe...

Reforma Zgjedhore/ Ish-deputetja: Rama nuk e do ndryshimin e sistemit, duhet një studim i thelluar

Politikë

Reforma Zgjedhore/ Ish-deputetja: Rama nuk e do ndryshimin e sistemit, duhet një studim i thelluar

Ish-deputetja e LSI-së Silva Caka e ftuar në Fax News foli ne lidhje me marrëveshjen për Refromën Zgjedhore, ku ndër të tjera foli edhe për ndryshimin e sistemit. Caka u shpreh...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!