Kris Jenner i tregon të gjitha për vajzat e saj

Premte, 28 February 2020 17:38

Kris Jenner është ndër nënat më të famshme në botë sepse ka 5 vajza të suksesshme që marrin vëmendje në çdo veprim që bëjnë. Falë serialit të tyre, Kardashianët kanë arritur të krijojnë një perandori që tashmë vlen biliona dollarë.

Së fundmi, Kris është bërë pjesë e emisionit të Ellen Degeneres aty ku u vu përballë disa pyetjeve të vështira.

Kris duhet të zgjidhte vajzën e saj të preferuar e nëse mendoni se tha emrin e Kylie Jenner, e cila është më e pasura ndër motrat dhe paguan çdo gjë për mamanë e saj, e keni gabim.

Vajza e preferuar (vetëm për sot) është Khloe”, tha Kris.

Telefonin nuk ma hap kurrë Kylie”, ishte përgjigjia tjetër e Kris, duke e mbyllur më pas intervistën:

Nipin e ardhshëm do ta sjellë në jetë Kourtney, ose Kylie ose mbase Kendall”, duke na lënë më shumë kuriozë. Nuk na mbetet asgjë tjetër veçse të presim sezonin e ri të “Keeping Up With The Kardashians” aty ku do mësojmë se cilat nga vajzat do bëhet sërish mama, si edhe reagimin e tyre për intervistën e Kris.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Politikë

Onelda Zefi: Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin do ta bente "Kombiart".

Nga Onelda Zefi: Vendoset veto ne lulishten e vetme qe ka ngelur ne zonen e Parafabrikateve tek Rr:Llambi Bonata ne Kombinat. Shikoni sesi Lali Eri vazhdon te tallet me Kombinatin te Cilin...

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Politikë

Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.

Nga Tritan Shehu: Konferenca Anestezi-Reanimacionit, paraqitje arritjesh e perspektivash profesionale e shkencore.Prej dy ditesh ne Hotel “Tirana” po zhvillon punimet, e ndare ne dy auditore, Konferenca e Pare Nderkombetare, njekohesisht dhe...

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Sport

'Drejt Gjermanisë', UEFA publikon disa nga fotot më ikonike të Shqipërisë

Shqipëria u kualifikua për herë të dytë në historinë e saj, në një kampionat Europian.   Kuqezinjtë i mbyllën kualifikueset në vendin e parë, duke lënë pas kombëtare të forta si Çekia...