Bashkëshortja e Kobe Bryant:Sikur të kthehesha në atë mëngjes 26 janari…

E mërkurë, 15 Prill 2020 09:14

Tre muaj më parë një aksident tragjik me helikopter i mori jetën legjendës së basketbollistit botëror, Kobe Bryant, vajzës së tij Gianna dhe 7 pasagjerëve të tjerë.
Bashkëshortja e tij, Vanessa e ka të vështirë ta pranojë humbjen e bashkëshortit dhe vajzës së saj dhe në çdo moment nuk heziton të shprehë dhimbjen. Ashtu ka bërë edhe në një postim të fundit teksa ka kujtuar “Ditën Mamba”.
Ajo ka listuar të gjithë sukseset e Kobe-t dhe pa dyshim atë të vajzës, e cila dukej si një basketbolliste me mjaft perspektivë.
Vanessa shkruan se do dëshironte të kthehej pas në kohë, atë mëngjes të datës 26 janar dhe çdo gjë të shkonte ndryshe. Ajo i ka prekur të gjithë me fjalët dhe ka marrë menjëherë mbështetjen e mijëra njerëzve.

Modifikuar më E mërkurë, 15 Prill 2020 09:17

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

U akuzua për përdhunim/ Lihet i lirë shefi i Policisë së Fushë-Arrëzit

Aktualitet

U akuzua për përdhunim/ Lihet i lirë shefi i Policisë së Fushë-Arrëzit

Shefi i stacionit të Policisë në Fushë- Arrëz, Izmir Duraku i arrestuar për përdhunim të një të miture jetime në 2015 e cila do denonconte një abuzim seksual është liruar. Në atë...

72 viktima në 24 orë/ Vijon trendi zbritës në Itali

Globi

72 viktima në 24 orë/ Vijon trendi zbritës në Itali

72 viktima nga koronavirusi jnë 24 orët e fundit. Këto janë të dhënat të publikuara pak më parë nga Mbrojtja Civile Italiane. Sa i përket rasteve të reja, sot u regjistruan edhe...

Reforma Zgjedhore/ Ish-deputetja: Rama nuk e do ndryshimin e sistemit, duhet një studim i thelluar

Politikë

Reforma Zgjedhore/ Ish-deputetja: Rama nuk e do ndryshimin e sistemit, duhet një studim i thelluar

Ish-deputetja e LSI-së Silva Caka e ftuar në Fax News foli ne lidhje me marrëveshjen për Refromën Zgjedhore, ku ndër të tjera foli edhe për ndryshimin e sistemit. Caka u shpreh...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!