Scarlett Johanson:Jam refuzuar vazhdimisht, kam qenë gjithmonë zgjedhja e dytë

Saturday, 25 Prill 2020 09:43

Scarlett Johansson thotë se është një opsion rezervë.
Aktorja e Avengers tha që ndjehet sikur ajo ‘ka bërë një karrierë duke qenë zgjedhja e dytë’, teksa ka folur për Paradën në numrin e saj të fundit.
foto galeri foto galeri 12PreviousNext
“Që në moshë shumë të re, unë jam refuzuar vazhdimisht,” tha Scarlett. Aktorja që kryesoi listën e Forbes të aktoreve me më fitime vitin e kaluar është konsideruara si aktorja më seksi në botë.
Megjithëse Scarlett u bë një emër i njohur me rolin e saj si Black Widow në Marvel Cinematic Universe, ajo tregon se nuk u ftua që në fillim në rol.
E dashura e Colin Jost iu ofrua pasi aktorja Emily Blunt braktisi filmin për shkak të disa arsyeve.
“Që në moshë shumë të re, unë jam refuzuar vazhdimisht … gjëja më e mirë që mund të marrësh është pasi të jesh refuzuar për diçka dhe pastaj ti e merr atë. Në thelb unë kam krijuar një karrierë duke qenë zgjedhja e dytë. “
Ndërsa e pyetur nëse po planifikon martesë me të fejuarin Colin Jost, aktorja u përgjigj duke thënë se ai është dashuria e jetës saj.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

U akuzua për përdhunim/ Lihet i lirë shefi i Policisë së Fushë-Arrëzit

Aktualitet

U akuzua për përdhunim/ Lihet i lirë shefi i Policisë së Fushë-Arrëzit

Shefi i stacionit të Policisë në Fushë- Arrëz, Izmir Duraku i arrestuar për përdhunim të një të miture jetime në 2015 e cila do denonconte një abuzim seksual është liruar. Në atë...

72 viktima në 24 orë/ Vijon trendi zbritës në Itali

Globi

72 viktima në 24 orë/ Vijon trendi zbritës në Itali

72 viktima nga koronavirusi jnë 24 orët e fundit. Këto janë të dhënat të publikuara pak më parë nga Mbrojtja Civile Italiane. Sa i përket rasteve të reja, sot u regjistruan edhe...

Reforma Zgjedhore/ Ish-deputetja: Rama nuk e do ndryshimin e sistemit, duhet një studim i thelluar

Politikë

Reforma Zgjedhore/ Ish-deputetja: Rama nuk e do ndryshimin e sistemit, duhet një studim i thelluar

Ish-deputetja e LSI-së Silva Caka e ftuar në Fax News foli ne lidhje me marrëveshjen për Refromën Zgjedhore, ku ndër të tjera foli edhe për ndryshimin e sistemit. Caka u shpreh...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!