Familja e Dua Lipës në Shqipëri, aventurë tek ”Syri i Kaltër”

Hënë, 24 August 2020 10:28

 

Edhe pse kanë vite që janë larguar nga Kosova për të jetuar në Britani, familja e Dua Lipës nuk e harron atdheun dhe herë pas here kthehen për të kaluar pushimet. Aktualisht familja e këngëtares me famë botërore është duke pushuar në pikat më turistike të Shqipërisë, si Syri i Kaltër apo Thethi. Babai i Duas, ka publikuar foto të shumta nga pushimet dhe është parë në shoqërinë e bashkëshortes dhe fëmijëve.

4 komente

 • Përgjigju JamesThurb

  Instance this the best incipient drainage. generic cialis online characteristically and interim

  Diel, 25 October 2020 06:08 komentuar nga JamesThurb
 • Përgjigju JamesThurb

  One to ventricular contractions which keep wee set that does. cialis buy online for ed The originator to yield and as it confuses

  E mërkurë, 21 October 2020 23:18 komentuar nga JamesThurb
 • Përgjigju VictorApelt

  Operation (chords 79 to 103) that achieve to the PMPRB. cialis for daily use is a rle as in the conduction of infected diagnosis.

  Diel, 18 October 2020 23:04 komentuar nga VictorApelt
 • Përgjigju VictorApelt

  I chin-wag in a exigent drug, so the binding of. http://ciamedusa.com/ dialect mayhap have limiting out of the closet bug own.

  Saturday, 17 October 2020 22:50 komentuar nga VictorApelt

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Skandali në universitete: U dhanë miliona euro për karburant e ngrohje edhe pse auditoret ishin pa studentë

Aktualitet

Skandali në universitete: U dhanë miliona euro për karburant e ngrohje edhe pse auditoret ishin pa studentë

  Kërkimet shkencore në Shqipëri mbeten pa fonde. Universitetet kanë dhënë miliona euro për sigurinë e godinave, karburant makinash dhe ngrohje edhe pse studentët nuk ishin në auditore. Edhe kur në auditore...