I dërgon një buqetë me lule të bardha, Katy Perry: Të dua Beyonce

E Enjte, 03 September 2020 11:22

 

Këngëtarja me famë botërore, Beyonce i ka bërë një dhuratë koleges së saj, Katy Perry pas lindjes së vajzës. Kjo është bërë publike nga vetë Perry, e cika përmes një fotoje në rrjetet sociale.

Këngëtarja e njohur i ka dhuruar koleges së saj një buqetë me lule të bardha dhe një pusullë, ku në të shkruan: Urime për anëtaren e re në familjen tuaj! Beyonce. Siç duket Katy i ka pëlyer shumë ky gjest nga ana e Beyonces ku krahas fotos që ka publikuar ka shkruar: Të dua Beyonce.

Katy Perry dhe partneri i saj, Orlando Bloom u bënë prindër për herë të parë vetëm pak ditë më parë, me vajzën e tyre të cilën e pagëzuan me emrin Daisy Dove. Çifti e konfirmoi lajmin për UNICEF, organizatën për të cilën ata shërbejnë si ambasadorë bamirësie.

9 komente

 • Përgjigju MatthewViemy

  do my resume for me
  executive resume writing services

  Tuesday, 12 October 2021 20:56 komentuar nga MatthewViemy
 • Përgjigju Gustavoplani

  writers help
  custom essay service

  Premte, 08 October 2021 22:07 komentuar nga Gustavoplani
 • Përgjigju HenryAcimb

  gay speed dating new york
  dating gay services
  elite gay dating site

  Hënë, 13 September 2021 22:32 komentuar nga HenryAcimb
 • Përgjigju HenryAcimb

  gay dating sites kentucky
  gay dating scene in seattle wa
  guide to gay dating sites

  E Enjte, 09 September 2021 04:22 komentuar nga HenryAcimb
 • Përgjigju PatrickWrelm

  gaywatch gay dating site
  gay black guys dating
  safe gay dating websites

  Saturday, 04 September 2021 03:28 komentuar nga PatrickWrelm
 • Përgjigju Kevinabins

  hot gay dating
  gay dating sites for sex male
  gay dating utica

  Diel, 15 August 2021 23:06 komentuar nga Kevinabins
 • Përgjigju Kevinabins

  gay latinos dating
  gay dating miami
  gay dating ohio

  Premte, 13 August 2021 01:15 komentuar nga Kevinabins
 • Përgjigju Kevinabins

  gay dating hotline
  dating gay services
  planetromeo gay dating site

  Diel, 08 August 2021 23:15 komentuar nga Kevinabins
 • Përgjigju Williammot

  plenty fish date site
  free senior dating

  Tuesday, 27 July 2021 14:25 komentuar nga Williammot

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...