Bebe Rexha, këngëtarja nga Dibra feston 31-vjetorin e lindjes, shkëlqen për ditëlindje

E Enjte, 03 September 2020 11:34

 

Bebe Rexha, këngëtarja shqiptare nga Dibra me famë ndërkombëtare ka festuar së fundmi ditëlindjen.

Rexha për këtë 31-vjetor i ka mahnitur të gjithë me look-un e saj.

Me flokët gërshet, një fustan lejla e grim të lehtë, Bebe në fotot e publikura nga festa duket tipike si një vajzë shqiptare, si ndryshe veç se yll!

12 komente

 • Përgjigju MatthewViemy

  buying papers online
  build my resume for me

  Saturday, 16 October 2021 13:51 komentuar nga MatthewViemy
 • Përgjigju Gustavoplani

  resume help for veterans
  umi dissertation services

  Tuesday, 12 October 2021 04:58 komentuar nga Gustavoplani
 • Përgjigju HenryAcimb

  recan gay dating bdsm
  gay girls dating sites
  dating site gay man over 40

  Tuesday, 14 September 2021 23:37 komentuar nga HenryAcimb
 • Përgjigju HenryAcimb

  local gay dating
  gay dating game anime
  is match good for gay dating

  Premte, 10 September 2021 09:00 komentuar nga HenryAcimb
 • Përgjigju Michaelsuist

  gay dating lake tahoe
  online dating gay ireland
  gay european dating site

  Tuesday, 07 September 2021 02:55 komentuar nga Michaelsuist
 • Përgjigju PatrickWrelm

  trans gay and dating sites
  gay dating savannah ga
  free local gay dating

  Diel, 05 September 2021 06:02 komentuar nga PatrickWrelm
 • Përgjigju PatrickWrelm

  best anonymous gay dating site
  dating as a shy gay guy
  gay teen dating match

  E Enjte, 02 September 2021 03:37 komentuar nga PatrickWrelm
 • Përgjigju Kevinabins

  online dating sites for gay
  hampton roads gay dating
  gay dating in france

  Tuesday, 17 August 2021 00:20 komentuar nga Kevinabins
 • Përgjigju Kevinabins

  gay dating lakeland florida
  gay dating sites tucson
  tami gay dating

  Saturday, 14 August 2021 02:37 komentuar nga Kevinabins
 • Përgjigju Kevinabins

  mature men gay dating
  mature gay male dating
  american gay dating sites

  E mërkurë, 11 August 2021 04:05 komentuar nga Kevinabins

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

Politikë

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

  Nga Mehmet Elezi - 20/10/2021 Kërkojnë me u shkëputë nga “berishizmi”. Berishizmi është pak a shumë periudha me protagonist Berishën. Mos duan të thonë: -me u shkëputë nga NATO? Anëtarësimi në NATO u...

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

Kronikë

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

  Policia e Kukësit në bashkëpunim me forcat RENEA ka zhvilluar një operacion antidrogë në Kukës të koduar si “Vila”për shkatërrimin e një baze droge në një lokal të marrë me...

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

Politikë

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

  Lista Serbe është partia e vetme serbe e Kosovës, e cila në të gjitha zgjedhjet merr pjesë me mbështetjen e Beogradit zyrtar. Pjesëtarë të këtij subjekti janë parë bashkërisht të dielën...