Kejvina Kthjella zhvishet, ja komentet qesharake të fansave (Foto)

Saturday, 21 Prill 2018 17:12

Kejvina Kthella vajza bukuroshe që shoqëron Ermal Mamaqin çdo të shtunë në emisionin “Xign me Ermalin” . Ajo gjithmonë ka rënë në sy për trupin e saj të bukur format seksi.

Bukuroshja, e cila ka pasion edhe modelingun, ka postuar një foto në Instagramin e saj ku tregon gjoksin e saj të majtë. Kaq ka mjaftuar që fansat të shpërthejnë me komente.

Ai që bie më shumë në sy, është komenti i Ermal Mamaqit i cili shkruan: “Kejvina të ka dalë gjoksi i majtë.” Ky koment ka marrë shumë të qeshura nga ndjekësit e Kejvinës. Ndërsa përgjigja epike e saj për Ermalin ishte: “M’trego ti mu të majtën”.

Një tjetër koment pikant ishte ai i aktores Anna Lika. “Kejvina do bohesh meme… sorry!!! ”Ndërkohë që përgjigja që vjen nga Kejvina ishte: “Ana Lika unë jam nana.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Në 85-vjetorin e lindjes/ Luan Rama poston foton: Dhimitër Anagnosti, fisniku i madh i filmit shqiptar

Politikë

Në 85-vjetorin e lindjes/ Luan Rama poston foton: Dhimitër Anagnosti, fisniku i madh i filmit shqiptar

  Sot, regjisori Dhimitër Anagnosti mbushi 85 vjeç, duke u dekoruar nga presidenti Meta me dekoratën “Gjergj Kastiroti Skënderbeu”. Luan Rama ka postuar një foto me regjisorin e njohur, duke u shprehur...

Shehaj reagon ndaj Veliajt: Jo lali jo, nuk është media, por është Antimafia Italiane

Politikë

Shehaj reagon ndaj Veliajt: Jo lali jo, nuk është media, por është Antimafia Italiane

  Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Brisida Shehaj, ka reaguar lidhur me deklaratat e kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj, për çështjen e përgjimeve të Antimafias Italiane. Reagimi i Shehajt   Fundi i botës: Lali...

Kontjana Kuçi: Durrësi nuk do të jetë më i mafias dhe zuzarëve. LSI shkon besimplotë drejt fitores

Politikë

Kontjana Kuçi: Durrësi nuk do të jetë më i mafias dhe zuzarëve. LSI shkon besimplotë drejt fitores

  Kryetarja e LSI Durrës, Kontjana Kuçi, deklaron se banorët e qytetit bregdetar ndihen të zhvatur nga qeveria. Ajo rendit ndër problematikat kryesore të ngritura në takimet e përditshme me qytetarët...