Gigi Hadid ka një konkurente të fortë, ja kush është ajo

Tuesday, 24 Prill 2018 16:15

Yolanda Hadid, mamaja e yllit të pasarelave Gigi Hadid i vodhi të gjithë vëmendjen të bijës në festën e saj të ditëlindjes.

Yolanda është një ish modele dhe vajzat po ndjekin hapat e saj, por edhe pse 54 vjeçe ajo është një yll i vërtetë.

Ish modelja kishte veshur një fustan në ngjyrë ari, të puthitur pas trupit duke ia treguar format shumë bukur, aq sa la edhe në ‘ hije’ të bijën që kishte ditëlindjen.

Epo mosha për Yolandën nuk do të thotë asgjë, ajo vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...