Ja çfarë risie ka sjellë Riri

E mërkurë, 25 Prill 2018 15:42

Rihanna përveçse një këngëtare e famshme dhe ndër më të paguarat në botë ka treguar edhe që është një biznesmenë e zonja.

Ajo ka linjën e saj të make up-it dhe së fundmi këngëtarja ka nxjerrë në treg edhe koleksionin e saj të të brendshmeve, të cilin ka vendosur që ta reklamojë vetë.

Nëpërmjet një fotoje tejet provokuese në Instagramin e saj, ajo ka treguar një nga veshjet e koleksionit.

30-vjeçarja ka veshur një bady rozë me dekolte tepër të hapur, duke mos lënë shumë vend për të imagjinuar.

Modifikuar më E mërkurë, 25 Prill 2018 16:20

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...