Ja ku po i kalon pushimet Rike Roçi

E Enjte, 26 Prill 2018 17:46

Rike Roçi u bë e njohur nga Big Brother, dhe fama e saj vazhdon edhe pas kësaj kohe pasi vajza bukuroshe shpeshherë përflitet në portalet e lajmeve për fotot provokuese dhe bukurinë e saj.

Rikja mori pjesë në Dancing ëith the Stars ku u eleminua në javën e shtatë, dhe tani mesa duket ka vendosur të kalojë disa ditë të qeta në Francë.

Ajo ka postuar një foto në Instagramin e saj, nga pushimet në Francë por nuk ka treguar me kë po i kalon këto ditë, edhe pse e ka pranuar prj kohësh se ndodhet në një lidhje.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...