×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Rikthehet Klea Huta, kësaj here në një tjetër televizion

E Enjte, 26 Prill 2018 18:13

Pas një periudhe pushimi, Klea Huta do të rikthehet sërish në ekranin e televizionit.

Mesa duket, bukuroshja e ekranit nuk do të jetë më pjesë e  televizionit “Klan”.

Emisioni i mëngjesit “Chaud Patate” në “Radio NRG” dha lajmin se Klea do të nisë së shpejti një emision të ri në televizionin “Top Channel”, por ende nuk janë bërë të ditur detajet e projektit të ri.

Më herët, Klea Huta moderonte projekte të rëndësishme në televizionin “Klan” si “Gjeniu i Vogël”, “Maratona e Këngës Popullore”, etj. P

Ndërkohë, të gjithë presim me padurim edhe projektin e fundit muzikor të Kleas me titull “Bla Bla Bla”.

Kohët e fundit ajo është përfolur shumë dhe për lidhjen me kompozitorin e njohur Elgit Doda, duke u konsideruar si një nga çiftet më të bukur të showbizit shqiptar.

elgit doda 1 e1507711942935 780x439

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi