Foto/ Victoria Beckham tregon mëngjesin e saj

E Enjte, 26 Prill 2018 18:48

Victoria Beckam është nja stilistet më të famshme dhe të njohura, e cila shpesh përflitet për linjat e saj tepër të bukura edhe pas lindjes së katër fëmijëve.

Ajo poston shpesh foto në profilin e saj në Instagram, nga jeta e saj private por edhe puna.

Ditën e sotme, ajo ka postuar një foto ku tregon linjat e saj të bukura me një pal xhinse.

Dhe gjithashtu tregon edhe se gjithmonë ushqehet shëndetshëm pavarësisht kohës së limituar për shkak të angazhimeve, ajo nuk del nga shtëpia pa ngrënë mëngjes.

 

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...