Elvana Gjata suprizon fansat, nxjerr këngë me yllin botëror

Premte, 27 Prill 2018 17:18

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata është duke korrur sukses jo vetëm në Shqipëri por edhe jashtë saj.

Ajo publikoi para disa kohësh një kënëgë me rreperin e njohur amerikan Ty Dolla Sign e cila rezultoi shumë e sukesshme dhe u pëlqye shumë nga fansat.

Ndërsa tani këngëtarja shqiptare ka publikuar një tjetër këngë e cila me siguri do të jetë po aq e suksesshme ose më shumë.

Bashkëpunimi kësaj rradhe ishte me Poo Beer, një suprizë e vërtetë për fansat.

Modifikuar më Premte, 27 Prill 2018 17:50

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shaqiri: Kryeministri në largim e ka shndërruar Shijakun dhe Durrësin si shesh xhirimi për cirkun dhe propagandën e tij

Politikë

Shaqiri: Kryeministri në largim e ka shndërruar Shijakun dhe Durrësin si shesh xhirimi për cirkun dhe propagandën e tij

  Përfaqësuesi i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Durrës, Bahri Shaqiri deklaron se Kryeministri në largim e ka shndërruar Shijakun dhe Durrësin si shesh xhirimi për cirkun dhe propagandën e tij. “Kryeministri...

Pse nuk duhet neglizhuar prezenca ushtarake në Othonoi

Politikë

Pse nuk duhet neglizhuar prezenca ushtarake në Othonoi

  Në disa gazeta greke dhe shqiptare ka qarkulluar lajmi i bujshëm se “qeveria greke po planifikon të vendosë prezencë ushtarake në Othonoi”, ishull që është i njohur si një referencë...

Mediu takim me strukturat në Laprakë: 25 prilli do të ndajë të mirën nga e keqja

Politikë

Mediu takim me strukturat në Laprakë: 25 prilli do të ndajë të mirën nga e keqja

  Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu në fjalën e tij gjatë rakimit me strukturat e PR në Laprakë ku theksoi se 25 Prilli është një datë e rëndësishme, sepse do...