Arjan Çani në “Zonën e Brrylit”: Të shoh të dielën dhe të imitoj të premten!

Diel, 29 Prill 2018 21:35

Mbrëmjen e sotme, “Zona Brrylit” në “Portokalli” pati një të ftuar special. Ai ishte gazetari Arjan Çani.

Sigurisht që batutat mes aktorit Rezart Veleshnja, në rolin e Vanit dhe Çanit ishin të shumta, duke bërë që fillimisht publiku të mbajë “barkun me dorë” nga të qeshurat.

“Si ka mundësi që ngjajmë kam shumë?”, pyet aktori Çanin, i cili i përgjigjet: “Duhet të kemi dalë nga e njëjta vezore!”

Më tej, Çani shprehet se ndjehet i emocionuar dhe pse ka vite të tëra në televizion. “Unë të shoh çdo të diel dhe të imitoj të premten. I kam me 4 opsione regjistrimet, madje edhe në kasetë”, thotë Çani.

Modifikuar më Hënë, 30 Prill 2018 09:23

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...