Njihuni me motrën e Eva Muratit, identike me moderatoren e njohur

Hënë, 30 Prill 2018 11:13

Moderatorja sportive Eva Murati na ka prezantuar me njerëzit e saj më të dashur. 

Këtë fundjavë ajo ja ka dedikuar familjes dhe me anë të disa postimeve në rrjetet sociale ajo ka prezantuar të gjithë me motrën e saj identike dhe të vëllain.

Eva dhe motra e saj Doris janë aq të ngjashme me njëra tjetrën sa mund të ngatërrohen lehtësisht. 

‘Nuk e kupton sa të mungojnë motra dhe vëllai në jetën e përditshme derisa rinis udhëtimet me familjen love them!!!’ ka shkruar ajo teksa po shijojnë  natyrën e qetë në Pogradec.31460797-1385704408242221-1729332993635385344-n_1525077072-6140236.jpg31485769-1385703461575649-5468101947493974016-n_1525077072-2251115.jpg31493352-1385691861576809-1797693685983346688-n_1525077072-4719967.jpg31497446-1385704424908886-9092715090146230272-n_1525077072-4675072.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...