Ja detaji që nxorri sekretin e fejesës së Kylie-t

Hënë, 30 Prill 2018 15:23

Kylie Jenner pak muaj më parë u bë nënë e një vajze, të cilën e bekoi me emrin Stormi.

Gjatë ditës së djeshme, i dashuri i saj Trvis Scott ka festuar ditëlindjen, meqë rast festuan bashkë me të dhe shoqërinë në një ambient lojërash, ku u argëtuan pafund.

DailyMail ka siguruar disa imazhe të Kylie derisa po dilnin për të festuar, e një detaj që mori vëmendjen është unaza në gishtin e fejesës.

Fansat e saj kanë shtuar dyshimet se Kylie është fejuar në fshehtësi, por tenton ta mbajë të fshehur këtë lajm nga mediet.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...