Selena Gomez vjen me një ndryshim të çmendur në look

Hënë, 30 Prill 2018 15:55

Selena Gomez ndryshon shpesh herë stil flokësh por edhe ngjyrash. E kemi parë me flokë të gjatë, të shkurtër, bjonde dhe brune.

Ndoshta fansat nuk janë çuditur me çmendurinë e rradhë së Selenës, ku shfaqet me flokët e kapura gërshet dhe pjesën mbrapa koke të rruar.

Ky ndryshim në stil , kësaj rradhe vjen për shkak të kontratës që aktorja dhe këngëtarja ka lidhur me Pumën.

Ajo do të jetë imazhi I rradhës dhe për këtë arsye iu është dashur të mbajë një model të tillë flokësh.

Edhe kështu Selena duket shumë bukur.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...