Ja çfarë i ndodhi Dua Lipës në Formula 1

Hënë, 30 Prill 2018 16:18

Këngëtarja kosovare fama e të cilës njihet në të gjithë botën ka qenë e pranishme në Formula 1, por jo çdo gjë ka shkuar mirë. Dua ka postuar shumë foto nga aktiviteti, porn ë sy ra një foto ku duket këngëtarja e lënduar keq tek kyçi I këmbës.

Në fotot e postuara nga këngëtarja duket kyçi i këmbës i gjakosur dhe mikja e saj që ia mjekon. Dua ka veshur një palë sandale me takë, të cilat mund të kenë qenë shkaku i incidentit. Megjithatë, rëndësi ka që lëndimi ka qenë i vogël dhe për të janë kujdesur miqtë që kanë qenë pranë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...