Foto/ Bashkëshortja e Lorik Canës në formë perfekte

Hënë, 30 Prill 2018 16:19

Bashkëshortja e ish-kapitenit Lorik Cana ka treguar shpesh se edhe ajo si shumë vajza është adhuruese e palestrës.

Monika poston shpesh herë foto ku tregon format e saj shumë të bukura.

Edhe pse është bërë nënë e një djali, ajo ndodhet në periudhën e saj më të mirë përsa I përket formave të trupit.

Këtë e tregon edhe fotoja e fundit e saj, ku duket mjaft bukur e veshur me rrobat e palestrës në një foto mbas ushtrimeve.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Askush nuk e ka bërë më parë, Mourinho do të provojë rekordin historik!

Sport

Askush nuk e ka bërë më parë, Mourinho do të provojë rekordin historik!

Jose Mourinho ka marrë drejtimin e Tottenham, duke zëvendësuar Mauricio Pochettinon. “Special One” e merr në një moment aspak të mirë ekipin e “gjelave”, pasi në Premier League, ata kanë...

E FUNDIT: Juventusi dërgon mjekun për të ndihmuar futbollin shqiptar!

Sport

E FUNDIT: Juventusi dërgon mjekun për të ndihmuar futbollin shqiptar!

Një ekspert i mjekësisë sportive për futbollin shqiptar! Nga "J-Medical", pra "Juventus Medical" në Torino te ambjentet e federatës shqiptare të futbollit, në seminar me përfaqësues stafesh mjekësore nga Kategoria...

Luis Enrique heq nga puna mikun e tij: Spanja në stuhi polemikash

Politikë

Luis Enrique heq nga puna mikun e tij: Spanja në stuhi polemikash

Spanja në kaos. Rikthimi i Luis Enrique në pankinë ka provokuar efektin e kundërt me atë që shpresohej, për shkak të largimit të Robert Moreno. Ai që duhej të ishte...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!