Vajza nga Parisi shet virgjërinë për 1.2 milionë euro

Hënë, 30 Prill 2018 17:29

Ajo quhet Jaseminë, është 20 vjeç dhe studion në Francë.

Vajza nga Parisi, shiti veten në uebsajtin famëkeq “Cinderella Escorts”.

Por, studentja franceze, e cila nxori në ankand virgjërinë online ka përfunduar e fejuar me biznesmenin që e pagoi për seks.

Një bankier i suksesshëm i “Ëall Street” fitoi ankandin duke ofruar 1.2 milionë euro, duke mundur një DJ nga Los Anxheles dhe një manjat nga Mynihu.

Jasmine tha se ishte rritur në një familje fetare dhe fillimisht kishte si qëllim ta ruante veten për martesë, por më pas vendosi të shiste virgjërinë për të grumbulluar para për të filluar biznesin e saj dhe shëtitur botën.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

Politikë

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

  Partia Demokratike i bëri thirrje prokurorisë që të hetojë në lidhje me rastin e mbylljes së kopshtit ‘4 Stinët’ në Tiranë, pas rasteve që u shfaqën me koronavirus. Në një dalje...

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Politikë

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Nard Ndoka ka ironizuar me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, duke i thënë të bëhet president i Flamurtarit. Duke iu referuar deklaratës së kryetarit të PD, Lulzim...

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Politikë

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar në emisionin “Në fokus” në TV T, ku ka komentuar deklaratat e Lulzim Bashës, lidhur me një ofertë për pazar, që i ka...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!