Sexy, edhe pse me kofshë të mbushura

Hënë, 30 Prill 2018 18:42

Shumë femra të botës së show-bizit kanë nisur të promovojnë bukurinë ë trupit me linja të mbushura. Kjo pasi vitin e kaluar, një trend që promovonte kofshët e pa bashkuara, u pa si mjaft shqetësues.

Fenomeni “online” u pa si shumë dëmtues për vetëbesimin e femrave të cilat kanë këmbë të bashkuara. Për t’i dhënë fund këtij trendi menduan edhe shumë personazhe të famshme të botës së spektaklit, të cilat postuan foto të trupit të tyre jo perfekt.

Shikoni se kush janë VIP-at me kofshë të trasha që e duan trupin e tyre ashtu siç është.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...