Valbona Selimllari zbulon ndërhyrjen e vetme plastike që ka bërë

Tuesday, 01 May 2018 10:32

Valbona Selimllari, e shpallur si një nga femrat më të bukura të vendit ka qenë e ftuar në emisionin ‘Në kurthin e Piter Pan’. 

Ajo është pyetur nga fëmijët dhe për një temë që bën kuriozë të gjithë dhe ka të bëjë me operacionet plastike. Ajo është 45 vjeç, nënë e tre fëmijëve dhe duket më e përkëdhelura e natyrës ndër vite, pasi sa kalon koha ajo bëhet edhe më e bukur.

“A ka kryer operacione plastike Valbona?”, do të pyesni ju me të drejtë.

Mbrëmjen e djeshme ish-missi ka qenë e ftuar në “Kurthin e Piter Pan” dhe gjatë emisionit, fëmijët e kanë vënë atë përballë pyetjeve të ndryshme dhe njëra prej tyre ishte se si ajo arrinte të kishte dhëmbë aq të bardhë dhe të bukur.
Valbona nuk ka ngurruar dhe e ka treguar në sytë e publikut të gjerë sekretin e saj “çudibërës”.
“Unë kam ndërhyrë tek dhëmbët e mi. I kam bërë, por jam munduar që të jenë sa më pranë dhëmbëve të mi origjinal. Gjithashtu e rëndësishme është që edhe t’i mirëmbash dhëmbët që të jenë të bukur”- u shpreh ish-missi.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...