Ja si e festoi 25-vjetorin aktorja turke

Tuesday, 01 May 2018 12:19

Aktorja e njohur turke, Amine Gulse ka festuar ditën e djeshm 25-vjetorin e saj të lindjes. Surprizën më të bukur për ditëlindje ia ka bërë i dashuri i saj futbollisti Mesut Ozil Sapo ka hyrë në shtëpi, Gulse ka gjetur ambientin të mbuluar me petale trëndafilash, qirinj, tullumbace pafund dhe një tortë. Amine ka postuar disa foto nga surpriza dhe falenderon Mesutin duke i shprehur dashurinë që ka për të.

 “Falenderoj shumë dashurinë time për surprizën më të bukur që më bëri mbrëmjen e djeshme, të dua shumë. U bëra një vit më e madhe”- shkruan Amine në Instagram.

Modifikuar më Tuesday, 01 May 2018 12:23

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Politikë

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Dje ,Ish-kryeministri Sali Berisha ka nisur bashkebisedimin me qytetarët dhe anëtarët e PD-së, ku e gjithe salla e priti me mjaft entuziazem dhe  brohoriste me te madhe emrin e doktorit...

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

Aktualitet

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

  Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti janë ndjerë në orët e para të mëngjesit të sotëm.   Sipas Institutit të Gjeoshkencave, lëkundja e parë ka qenë në orën 04:19 minuta të...

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

Aktualitet

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

  Rreth 700 refugjatë afganë kanë mbërritur deri tani në Shqipëri, që prej 27 gushtit kur mbërriti grupi i parë. Disa prej tyre, ish zyrtarë të qeverisë së rrëzuar në Afganistan...