×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Dalin detajet e vdekjes: DJ Avicii kreu vetëvrasje

Tuesday, 01 May 2018 12:45

Portali i njohur i lajmeve për yjet e muzikës dhe filmit, TMZ, ka publikuar detaje të reja nga vdekja e DJ Avicii, 28 vjeç.

Sipas të dhënave të portalit, muzikanti suedez ka kryer vetëvrasje. 

Burimet thonë se ai ka vrarë veten me një copë xhami, teksa ishte me pushime në Oman.

Burimet thonë se suedezi ka plagosur veten kaq rëndë me xham, sa ndërroi jetë nga hemorragjia.

Më herët ai kishte thyer një shishe vere.

Avicii ishte ankuar vazhdimisht për stresin që po përjetonte.

Ai ka pasur probleme me alkoolin, por edhe probleme mendore.

Avicii, i lindur si Tim Bergling humbi jetën më 20 prill.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Politikë

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Dje ,Ish-kryeministri Sali Berisha ka nisur bashkebisedimin me qytetarët dhe anëtarët e PD-së, ku e gjithe salla e priti me mjaft entuziazem dhe  brohoriste me te madhe emrin e doktorit...

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

Aktualitet

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

  Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti janë ndjerë në orët e para të mëngjesit të sotëm.   Sipas Institutit të Gjeoshkencave, lëkundja e parë ka qenë në orën 04:19 minuta të...

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

Aktualitet

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

  Rreth 700 refugjatë afganë kanë mbërritur deri tani në Shqipëri, që prej 27 gushtit kur mbërriti grupi i parë. Disa prej tyre, ish zyrtarë të qeverisë së rrëzuar në Afganistan...