Foto/ Eva Longoria shfaq barkun e rrumbullakët

Tuesday, 01 May 2018 15:45

Aktorja e famshme Eva Longoria e cila është në pritje të fëmijës së saj të tretë ka shfaqur barkun e rrumbullakët në premierën e filmit të saj më të ri “Overboard”. Bukuroshja kishte veshur një fustan të stiluar posaçërisht për nëna shtatzëna dhe dukej në formë e në gjendje shumë të mirë shëndetësore. Ajo e ka shijuar në maksimum atmosferën në tapetin e kuq në Los Angeles teksa ka pozuar në disa foto qesharake së bashku me kolegen e saj, aktoren Anna Faris.

Në një intervistë të dhënë vetëm pak javë më parë për “Venity Fair”, Longoria u shpreh se kjo shtatzëni ishte krejtësisht e paplanifikuar pasi nuk mendonte se do të bënte më fëmijë.

Megjithatë ajo është shumë e lumtur që do të bëhet sërish nënë dhe ka vendosur ta mbajë për vete gjininë e fëmijës.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Politikë

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Dje ,Ish-kryeministri Sali Berisha ka nisur bashkebisedimin me qytetarët dhe anëtarët e PD-së, ku e gjithe salla e priti me mjaft entuziazem dhe  brohoriste me te madhe emrin e doktorit...

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

Aktualitet

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

  Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti janë ndjerë në orët e para të mëngjesit të sotëm.   Sipas Institutit të Gjeoshkencave, lëkundja e parë ka qenë në orën 04:19 minuta të...

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

Aktualitet

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

  Rreth 700 refugjatë afganë kanë mbërritur deri tani në Shqipëri, që prej 27 gushtit kur mbërriti grupi i parë. Disa prej tyre, ish zyrtarë të qeverisë së rrëzuar në Afganistan...