Këngëtari me të birin në krahë, ja dedikimi

Tuesday, 01 May 2018 15:52

Enrique Iglesias dhe partnerja e tij Anna Kournikova u bënë prindër për herë të parë në dhjetor të vitit të kaluar. Çifti i njohur e mbajtën të fshehtë shtatzëninë dhe i surprizuan të gjithë teksa dhanë lajmin se ishin bërë prindër të dy binjakëve, Nicholas dhe Lucy.

Nëpërmjet postimeve të ndryshme në rrjetet sociale Enrique na ka treguar se është një baba i përkushtuar ndaj fëmijëve të tij dhe nuk ngurron asnjëherë të na emocionojë të gjithëve me dedikimet e tij.

Ditën e sotme këngëtari i famshëm ka publikuar në Instagram një foto me të birin në krahë, i cili shfaqet duke buzëqeshur. “Akoma nuk mund ta besoj që je i imi”, shkruan Enrique në përshkrimin e fotos.

Me sa duket këngëtari i njohur ende nuk është mësuar me idenë që është bërë prind dhe jeta e tij ka ndryshuar krejtësisht.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Politikë

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Dje ,Ish-kryeministri Sali Berisha ka nisur bashkebisedimin me qytetarët dhe anëtarët e PD-së, ku e gjithe salla e priti me mjaft entuziazem dhe  brohoriste me te madhe emrin e doktorit...

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

Aktualitet

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

  Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti janë ndjerë në orët e para të mëngjesit të sotëm.   Sipas Institutit të Gjeoshkencave, lëkundja e parë ka qenë në orën 04:19 minuta të...

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

Aktualitet

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

  Rreth 700 refugjatë afganë kanë mbërritur deri tani në Shqipëri, që prej 27 gushtit kur mbërriti grupi i parë. Disa prej tyre, ish zyrtarë të qeverisë së rrëzuar në Afganistan...