Vajza e Jackie Chan fle poshtë urës, ja pse e ka braktisur i ati

Tuesday, 01 May 2018 17:40

Pasuria e yllit hollivudian Jackie Chan kap vlerën e 395 milionë dollarë, por vajza e tij jeton poshtë një ure.

Përmes një video-je të publikuar në Yotube, vajza e aktorit Etta Ng tregon se ajo bashkë me të dashurën e saj Andi Autumn jeton poshtë një ure ka shkruar BBC.

“Kemi muaj që jemi të pastreha, për shkak se prindërit tanë janë homofobë”,- dëgjohet të thotë vajza e aktorit në video.

Etta ka ardhur në jetë, nga një tradhti e aktorit me nënën e saj, pasi në atë kohë aktori ishte i martuar. Në vijim ajo tregon, se për aktorin nuk ka ndjenja, di thjesht se ai është babai i saj biologjik.

“Di gjë ai është babai im biologjik, por nuk ka qenë kurrë i pranishëm në jetën time”,- thotë Etta më tej.

Vajza e Jackie Chan ka treguar se ka qenë edhe në polici edhe në qendra sociale, por nuk kur nuk interesohet as babai i saj imagjino të tjerët.

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Politikë

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Dje ,Ish-kryeministri Sali Berisha ka nisur bashkebisedimin me qytetarët dhe anëtarët e PD-së, ku e gjithe salla e priti me mjaft entuziazem dhe  brohoriste me te madhe emrin e doktorit...

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

Aktualitet

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

  Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti janë ndjerë në orët e para të mëngjesit të sotëm.   Sipas Institutit të Gjeoshkencave, lëkundja e parë ka qenë në orën 04:19 minuta të...

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

Aktualitet

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

  Rreth 700 refugjatë afganë kanë mbërritur deri tani në Shqipëri, që prej 27 gushtit kur mbërriti grupi i parë. Disa prej tyre, ish zyrtarë të qeverisë së rrëzuar në Afganistan...