Nuk do ta besoni se çfarë ka bërë Kim Kardashian këtë herë

E mërkurë, 02 May 2018 11:33

Ndryshe nga sa jemi mësuar të lexojmë për bukuroshen amerikane Kim Kardashian, ajo këtë herë ka bërë një veprim që na ka lënë me gojë hapur të gjithëve.

Kardashian është në bisedime me Shtëpinë e Bardhë, për të ndihmuar një 62- vjeçare të dënuar me burg për trafik droge dhe pastrim parash. Ajo kërkon faljen e presidentit Trump për zonjën Xhonson.

Në këtë çështje është përfshirë  edhe Ivanka Trump dhe Jared Kushner.

Burime për prestigjowen TMZ, bëjnë me dije se Kim ka punuar për disa muaj me Ivanka dhe Jared për të ndihmuar rastin e faljes së gjyshes Johnson.

Xhonson u dënua me burgim pa leje në vitin 1997 për akuzat e pastrimit të parave dhe të konspiracionit të drogës.

Me këtë çështje po merret avokati personal i Kardashian, Shawn Holley. Dokumentat e Johnson-it janë dërguar në tryezën e presidentit Trump për shqyrtim.

Në shenjë falënderimi 62 vjeçarja i ka shkruar Kimit një letër falenderimi

E nderuar znj. Kardashian, unë jam aq i përulur nga ajo që po bëni dhe keni bërë tashmë për mua. /Daily Mail/

 

Modifikuar më E Enjte, 31 May 2018 11:24

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Skandali në universitete: U dhanë miliona euro për karburant e ngrohje edhe pse auditoret ishin pa studentë

Aktualitet

Skandali në universitete: U dhanë miliona euro për karburant e ngrohje edhe pse auditoret ishin pa studentë

  Kërkimet shkencore në Shqipëri mbeten pa fonde. Universitetet kanë dhënë miliona euro për sigurinë e godinave, karburant makinash dhe ngrohje edhe pse studentët nuk ishin në auditore. Edhe kur në auditore...