Eurovizion/ Eugent Bushpepa dhe Eleni Foureira bëjnë simbolin e shqiponjës

E mërkurë, 02 May 2018 12:42

Të gjithë jemi në pritje  për të përjetuar emiocionet që “Eurovizioni”’ dhuron.

Festivali këtë vit mbahet në Lisbonë të Portugalisë. Ndryshe nga vitet e kaluara, pjesëmarrës do të jenë 3 shqiptarë, Eugent Bushpepa di cili do të përfaqësojë Shoqërinë, Ermal Meta që do përfaqësojë Italinë dhe shqiptarja Eleni Foureira përfaqësuese e Qipros

Vetëm pak ditë pas mbajtjes së festivalit evropian, Eugent Bushpepa ka publikuar një foto në Instagram me Eleni Foureira duke bërë të dy simbolin e shqiponjës.  Nuk ka munguar edhe komenti i tij për bukurioshen e cila sipas tij do të shkëlqejë në skenën e “Eurovizionit”

Screenshot 2

Modifikuar më E mërkurë, 02 May 2018 12:53

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...